Gwarancja i terminowość

Naszą specjalnością jest pisanie prac. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, którzy w każdej chwili mogą podjąć się przygotowania zamówionego opracowania i wykonać je w ustalonym terminie.  Jesteśmy zarejestrowaną firmą, działającą na rynku od kilku lat. W przeciwieństwie do wielu innych „piszących pokątnie”, do nas można przyjść, podpisać umowę i przekazać wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia.. Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy. Dzięki temu klienci mają do nas większe zaufanie niż do podobnych firm, które nie posiadają siedziby i kontaktują się z klientami jedynie z pośrednictwem telefonów i internetu. Ponadto na życzenie klienta do raportu dodjemy raport z serwisu plagiat.pl

Dbamy o zadowolenie naszych klientów

Duża liczba zadowolonych klientów to największa gwarancja jakości naszych usług. Wyznajemy zasadę, iż: „jeden zadowolony klient to pięciu nowych klientów, zaś jeden niezadowolony może przełożyć się na stratę dziesięciu klientów”.  Gwarantujemy wysoką jakość przygotowywanych przez naszych redaktorów opracowań. Z uwagi na wysokie kwalifikacje zawodowe, duże doświadczenie w przygotowywaniu tekstów naukowych i wiedzę na temat zasad pisania różnego rodzaju prac możemy zapewnić naszym klientom usługi o najwyższym poziomie na rynku.  W przypadku, gdy praca nie spełnia Państwa oczekiwań zapewniamy jej bezpłatną poprawę i dostosowanie do wszelkich wymagań.  Gwarancja wysokiej jakości pisanych przez nas prac dotyczy głównie oryginalności, a także zgodności z ogólnymi zasadami pisania prac naukowych. Z uwagi na duże doświadczenie nie mamy problemów z realizacją opracowań zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej, co jest niezwykle ważne dla naszych klientów. Zaufanie naszych dotychczasowych klientów jest dowodem na wysoką jakość naszych usług i gwarancją posiadanych kwalifikacji. Wielu zleceniodawców dowiaduje się o naszych usługach od znajomych, którzy wcześniej już korzystali z pomocy biura i byli bardzo zadowoleni. Gwarancja obejmuje też terminowość wykonania zlecenia. W przypadku niedotrzymania terminu z naszej strony liczymy się z tym, iż nie otrzymamy wynagrodzenia.  Doskonale wiemy, jak ważny jest Wasz czas dlatego naszym priorytetem jest szybki i rzeczowy kontakt. Do Państwa dyspozycji jest stały kontakt e-mailowy oraz kontakt telefoniczny w godzinach pracy naszego biura (to jest od 9 do 17).

Zawsze dotrzymujemy terminów!

Zawsze staramy się dostarczyć klientowi opracowanie w wyznaczonym terminie.   Pomaga nam w tym rozbudowany system CRM, dzięki któremu możemy na bieżąco monitorować stan realizacji zleceń i w razie potrzeby przypominać redaktorom o zbliżającym się ostatecznym terminie Na bieżącą też informujemy naszych klientów o postępach w przygotowywaniu prac i staramy się wywiązywać z terminów w miarę możliwości z zapasem, aby klienci mogli zapoznać się z przygotowaną pracą i mieli czas na dodanie swoich ewentualnych uwag i komentarzy.